Ceny mieszkań na Bemowie (Warszawa)
Ceny transakcyjne z aktów notarialnych na Bemowie: 12 miesięcy do 30.04.2026, z najnowszymi transakcjami i typowymi cenami według metrażu.
Aktualizacja: 05.10.2026 · dane do 30.04.2026
Rynek pierwotny (akty deweloperskie): mediana 15 139 zł/m², aktów: 2 128. Te ceny uzgodniono rok–dwa przed odbiorem, często za mieszkanie w stanie deweloperskim, więc słabo porównują się z rynkiem wtórnym.
Zobacz wszystkie dane
Ceny według metrażu, historia cen, najnowsze transakcje i bezpieczeństwo dzielnic: w pilotażu za darmo, kontem Google.
Ile kosztuje mieszkanie na Bemowie, według metrażu
| Metraż | Mediana ceny | Mediana za m² | Aktów |
|---|---|---|---|
| 25–35 m² | 548 000 zł | 17 899 zł/m² | 120 |
| 35–45 m² | 580 880 zł | 18 973 zł/m² | 127 |
| 45–60 m² | 504 160 zł | 16 467 zł/m² | 110 |
| 60–80 m² | 564 440 zł | 18 436 zł/m² | 124 |
| 80–120 m² | 520 600 zł | 17 004 zł/m² | 114 |
Akty z rynku wtórnego z ostatnich dwóch lat; mediana: połowa sprzedała się taniej, połowa drożej.
Ceny według metrażu po zalogowaniu
Mediana ceny za m² na rynku wtórnym miesiąc po miesiącu, Bemowo
Miesiąc z mniej niż 5 aktami nie ma mediany (przerwa). Mediany miesięczne zależą od tego, jakie mieszkania akurat sprzedano, więc patrz na trend, nie na jeden miesiąc.
Liczby w tabeli
| Miesiąc | Mediana za m² | Aktów |
|---|---|---|
| 04.2026 | 16 520 zł/m² | 35 |
| 03.2026 | 16 700 zł/m² | 46 |
| 02.2026 | 16 810 zł/m² | 52 |
| 01.2026 | 16 800 zł/m² | 47 |
| 12.2025 | 16 700 zł/m² | 35 |
| 11.2025 | 16 510 zł/m² | 28 |
| 10.2025 | 16 270 zł/m² | 32 |
| 09.2025 | 16 030 zł/m² | 43 |
| 08.2025 | 15 830 zł/m² | 51 |
| 07.2025 | 15 710 zł/m² | 49 |
| 06.2025 | 15 680 zł/m² | 38 |
| 05.2025 | 15 770 zł/m² | 29 |
| 04.2025 | 15 940 zł/m² | 30 |
| 03.2025 | 16 170 zł/m² | 40 |
| 02.2025 | 16 410 zł/m² | 50 |
| 01.2025 | 16 630 zł/m² | 51 |
| 12.2024 | 16 770 zł/m² | 42 |
| 11.2024 | 16 820 zł/m² | 31 |
| 10.2024 | 16 760 zł/m² | 28 |
| 09.2024 | 16 600 zł/m² | 37 |
| 08.2024 | 16 380 zł/m² | 48 |
| 07.2024 | 16 140 zł/m² | 52 |
| 06.2024 | 15 910 zł/m² | 45 |
| 05.2024 | 15 750 zł/m² | 34 |
| 04.2024 | 15 680 zł/m² | 28 |
| 03.2024 | 15 720 zł/m² | 33 |
| 02.2024 | 15 850 zł/m² | 45 |
| 01.2024 | 16 060 zł/m² | 52 |
| 12.2023 | 16 300 zł/m² | 48 |
| 11.2023 | 16 540 zł/m² | 37 |
| 10.2023 | 16 720 zł/m² | 28 |
| 09.2023 | 16 810 zł/m² | 31 |
| 08.2023 | 16 800 zł/m² | 42 |
| 07.2023 | 16 680 zł/m² | 51 |
| 06.2023 | 16 490 zł/m² | 50 |
| 05.2023 | 16 250 zł/m² | 40 |
Historia cen po zalogowaniu
Najnowsze transakcje na Bemowie
| Data | Adres | m² | Cena | zł/m² | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 58,2 | 805 000 | 13 832 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 61,7 | 853 300 | 14 662 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 53,5 | 740 600 | 12 725 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 59,9 | 829 150 | 14 247 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 55,3 | 764 750 | 13 140 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 63,4 | 877 450 | 15 077 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 52,4 | 724 500 | 12 449 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 60,5 | 837 200 | 14 385 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 57,0 | 788 900 | 13 555 | Raport |
| 24.04.2026 | gen. Waleriana Czumy 4A | 62,3 | 861 350 | 14 800 | Raport |
Mieszkania z rynku wtórnego 25–150 m², od najnowszych, tak jak zapisał je rejestr. Raport pokaże, co każda z tych transakcji znaczy dla mieszkania, które oglądasz. Akty trafiają do rejestru kilka miesięcy po podpisaniu: plik miasta z 05.10.2026 jest prawie kompletny do 30.04.2026.
Wszystkie transakcje po zalogowaniu
Bezpieczeństwo w dzielnicy Bemowo
Przestępstwa stwierdzone przez policję w 12 miesiącach 10.2025–09.2026, na 10 tys. mieszkańców rocznie, obok Warszawy.
| Bemowo | Warszawa | Zmiana | Miejsce (1 = najmniej) | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Kradzieże z włamaniem | 6,6 | 11,2 | 0,6× | ≈bez wyraźnej zmiany | 3/18 |
| Kradzieże samochodów | 7,0 | 11,8 | 0,6× | ≈bez wyraźnej zmiany | 3/18 |
| Kradzieże | 6,1 | 10,3 | 0,6× | ≈bez wyraźnej zmiany | 3/18 |
| Rozboje | 6,8 | 11,5 | 0,6× | ≈bez wyraźnej zmiany | 3/18 |
| Bójki i pobicia | 6,3 | 10,6 | 0,6× | ≈bez wyraźnej zmiany | 3/18 |
Zmiana: 01.2026–09.2026 wobec 01.2025–09.2025. Strzałki oznaczają zmiany większe niż zwykłe wahania policyjnych statystyk (zamknięte śledztwo potrafi dodać wiele przestępstw w jednym miesiącu); ≈ oznacza mniejsze.
Kradzieże z włamaniem na 10 tys. mieszkańców rocznie od 2013 r.
| Bemowo, Wola | Warszawa | |
|---|---|---|
| 2013 | 10,5 | 17,8 |
| 2014 | 10,2 | 17,3 |
| 2015 | 9,9 | 16,8 |
| 2016 | 9,6 | 16,3 |
| 2017 | 9,3 | 15,8 |
| 2018 | 9,0 | 15,3 |
| 2019 | 8,7 | 14,8 |
| 2020 | 8,4 | 14,2 |
| 2021 | 8,1 | 13,7 |
| 2022 | 7,8 | 13,2 |
| 2023 | 7,5 | 12,7 |
| 2024 | 7,2 | 12,2 |
| 2025 | 6,9 | 11,7 |
| 12 miesięcy 10.2025–09.2026 | 6,6 | 11,2 |
Przed 2025 r. policja podawała dane według komend rejonowych, nie dzielnic: Bemowo, Wola to jedna komenda. Od 2018 r. miesiąc z jedną masową sprawą jest przycięty do trzykrotności zwykłego miesiąca komendy; ostatni punkt to 12 miesięcy 10.2025–09.2026.
Dane dla całej dzielnicy, według miejsca popełnienia przestępstwa (Komenda Stołeczna Policji, plik z 13.10.2026); nie ma otwartych danych dla pojedynczej ulicy. Tam, gdzie przyjeżdża wiele osób z zewnątrz (Śródmieście, okolice dworców i centrów handlowych), wskaźnik na mieszkańca zawyża ryzyko dla mieszkańca. Miesiąc z jedną masową sprawą jest przycięty do trzykrotności zwykłego miesiąca w dzielnicy.
Bezpieczeństwo dzielnic po zalogowaniu
Pytania
- Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Bemowie?
- Z warszawskiego Rejestru Cen Nieruchomości: każdy akt notarialny sprzedaży mieszkania, tak jak publikuje go miasto. Transakcje pakietowe i wyraźne odstępstwa są pominięte. To analiza rynkowa, a nie wycena.
- Czy ceny mieszkań na Bemowie rosną?
- Z warszawskiego Rejestru Cen Nieruchomości: każdy akt notarialny sprzedaży mieszkania, tak jak publikuje go miasto. Transakcje pakietowe i wyraźne odstępstwa są pominięte. To analiza rynkowa, a nie wycena.
- Ile kosztuje mieszkanie 45–60 m² na Bemowie?
- Z warszawskiego Rejestru Cen Nieruchomości: każdy akt notarialny sprzedaży mieszkania, tak jak publikuje go miasto. Transakcje pakietowe i wyraźne odstępstwa są pominięte. To analiza rynkowa, a nie wycena.
- Ile przestępstw odnotowuje policja w dzielnicy Bemowo?
- Z warszawskiego Rejestru Cen Nieruchomości: każdy akt notarialny sprzedaży mieszkania, tak jak publikuje go miasto. Transakcje pakietowe i wyraźne odstępstwa są pominięte. To analiza rynkowa, a nie wycena.
- Skąd pochodzą te ceny?
- Z warszawskiego Rejestru Cen Nieruchomości: każdy akt notarialny sprzedaży mieszkania, tak jak publikuje go miasto. Transakcje pakietowe i wyraźne odstępstwa są pominięte. To analiza rynkowa, a nie wycena.
Odpowiedzi po zalogowaniu
Wszystkie dzielnice
- Żoliborz21 500 zł/m²
- Śródmieście21 035 zł/m²
- Wilanów18 812 zł/m²
- Wola18 288 zł/m²
- Bemowo17 374 zł/m²
- Białołęka19 934 zł/m²
- Bielany16 459 zł/m²
- Mokotów19 020 zł/m²
- Ochota17 922 zł/m²
- Praga-Południe19 568 zł/m²
- Praga-Północ17 008 zł/m²
- Rembertów18 471 zł/m²
- Targówek17 739 zł/m²
- Ursus19 385 zł/m²
- Ursynów16 825 zł/m²
- Wawer18 837 zł/m²
- Wesoła17 374 zł/m²
- Włochy19 934 zł/m²
Cała Warszawa: mediana 16 564 zł za m², 14 127 aktów z rynku wtórnego w 12 miesięcy.
Wszystkie dzielnice po zalogowaniu